Aktualności

Podziękowanie za zaproszenie na uroczyste obchody z okazji Święta Patrona Szkoły Podstawowej im. Leśników Polskich w Gębicach

Składam wyrazy podziękowania Pani Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Gębicach za zaproszenie na uroczyste obchody z okazji Święta Patrona Szkoły Podstawowej im. Leśników Polskich w Gębicach. 

Udział w tym wyjątkowym wydarzeniu był dla mnie zaszczytem oraz okazją do wspólnego uczczenia wartości i tradycji, które Patron Państwa szkoły przekazuje kolejnym pokoleniom uczniów.

Dziękuję za ciepłe przyjęcie, doskonałą organizację oraz podniosłą atmosferę uroczystości.

Z wyrazami szacunku

Marzena Jackowska
Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy
w Czarnkowie

Podziękowanie za zaproszenie

Podziękowanie za zaproszenie Podziękowanie za zaproszenie