Oferty upowszechnione z innych urzędów - Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie


Oferty upowszechnione z innych urzędów

Oferta upowszechniona: asystent dyrektora

Oferta pracy przekazana przez Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach. Agencja Ochrony Mienia i Konwoju K-4 Patrol, ul. Malinowa 7, 62-080 Sady poszukuje pracownika na stanowisko: asystent dyrektora.

Oferta upowszechniona: przedstawiciel handlowy

Oferta pracy przekazana przez Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach. Agencja Ochrony Mienia i Konwoju K-4 Patrol, ul. Malinowa 7, 62-080 Sady poszukuje pracownika na stanowisko: przedstawiciel handlowy.

Oferta upowszechniona: kierowca samochodu osobowego

Oferta pracy przekazana przez Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach. Agencja Ochrony Mienia i Konwoju K-4 Patrol, ul. Malinowa 7, 62-080 Sady poszukuje pracownika na stanowisko: kierowca samochodu...

Oferta upowszechniona: opiekun osób starszych

Oferta pracy przekazana przez Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy. Freya Pol-Work, ul. Motylowa 49, 85-432 Bydgoszcz poszukuje pracownika na stanowisko: opiekun osób starszych.

Oferta upowszechniona: agent dzwoniący

Oferta pracy przekazana przez Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy BPO Network, ul. Drawska 29A/86A, 02-202 Warszawa poszukuje pracownika na stanowisko: agent dzwoniący.

Oferta upowszechniona: barman-kasjer

Oferta pracy przekazana przez Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku. Ustka-Tour SC, 76-200 Słupsk poszukuje pracownika na stanowisko: barman-kasjer.

Oferta upowszechniona: szyper

Oferta pracy przekazana przez Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku. Ustka-Tour SC, 76-200 Słupsk poszukuje pracownika na stanowisko: szyper.

Oferta upowszechniona: specjalista ds. technicznych

Oferta pracy przekazana przez Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu. Spółdzielnia Mieszkaniowa Osiedle Młodych, os. Piastowskie 117, 61-148 Poznań poszukuje pracownika na stanowisko: specjalista ds....

Oferta upowszechniona: piekarz

Oferta pracy przekazana przez Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze. Martex spółka jawna, Zębowice 35, 59-411 Paszowice poszukuje pracownika na stanowisko: piekarz.

Oferta upowszechniona: kierowca C+E

Oferta pracy przekazana przez Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach. DARMAZ Transport Ciężarowy Dariusz Mazankiewicz, ul. Norwida 9, 64-500 Szamotuły poszukuje pracownika na stanowisko: kierowca kat....

Oferta upowszechniona: konserwator-rzemieślnik

Oferta pracy przekazana przez Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu. Dom Pomocy Społecznej, ul. Leśne Zacisze 2, 62-070 Lisówki poszukuje pracownika na stanowisko: konserwator - rzemieślnik.

Oferta upowszechniona: konserwator

Oferta pracy przekazana przez Powiatowy Urząd Pracy w Pile. Szpital Specjalistyczny w Pile im. Stanisława Staszica, ul. Rydygiera 1, 64-920 Piła poszukuje pracownika na stanowisko: konserwator.

Oferta upowszechniona: technik analityki medycznej

Oferta pracy przekazana przez Powiatowy Urząd Pracy w Pile. Szpital Specjalistyczny w Pile im. Stanisława Staszica, ul. Rydygiera 1, 64-920 Piła poszukuje pracownika na stanowisko: technik analityki...

Oferta upowszechniona: sprzedawca

Oferta pracy przekazana przez Powiatowy Urząd Pracy w Chodzieży. "CERES" Sławomir Wołyński, ul. Kościuszki 8, 64-800 Chodzież poszukuje pracownika na stanowisko: sprzedawca.

Oferta upowszechniona: magazynier

Oferta pracy przekazana przez Powiatowy Urząd Pracy w Pile. LEROY-MERLIN Sp. z o.o., ul. targowa 72, 03-734 Warszawa poszukuje pracownika na stanowisko: magazynier.

Oferta upowszechniona: kierownik budowy

Oferta pracy przekazana przez Powiatowy Urząd Pracy w Pile. Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej "PROGRESS" Sp. z o.o., ul. Jana Styki 14, 64-920 Piła poszukuje pracownika na stanowisko: kierownik...

Oferta upowszechniona: specjalista do spraw sprzedaży ekspresowej

Oferta pracy przekazana przez Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach. Notto Sp. zo. o., ul. Obornicka 1b, 64-630 Ryczywół poszukuje pracownika na stanowisko: specjalista do spraw sprzedaży ekspresowej.

Oferta upowszechniona: krawiec

Oferta pracy przekazana przez Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu. Unitechnika SA, ul. Szamotulska 59B, 60-566 Poznań poszukuje pracownika na stanowisko: krawiec.

Oferta upowszechniona: tapicer

Oferta pracy przekazana przez Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach. Dream Plus Sp. z o. o., ul. Obornicka 1b, 64-630 Ryczywół poszukuje pracownika na stanowisko: tapicer.

Oferta upowszechniona:stolarz

Oferta pracy przekazana przez Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Wielkopolskiej. EMILIA MEBLE Sp. z o.o., ul. Polwicka 16, 63-020 Łękno poszukuje pracownika na stanowisko: stolarz.

Oferta upowszechniona: krawiec

Oferta pracy przekazana przez Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Wielkopolskiej. EMILIA MEBLE Sp. z o.o., ul. Polwicka 16, 63-020 Łękno poszukuje pracownika na stanowisko: krawiec.

Oferta upowszechniona: nabijacz

Oferta pracy przekazana przez Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Wielkopolskiej. EMILIA MEBLE Sp. z o.o., ul. Polwicka 16, 63-020 Łękno poszukuje pracownika na stanowisko: nabijacz.

Oferta upowszechniona: klejarz

Oferta pracy przekazana przez Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Wielkopolskiej. EMILIA MEBLE Sp. z o.o., ul. Polwicka 16, 63-020 Łękno poszukuje pracownika na stanowisko: klejarz.

Oferta upowszechniona: tapicer

Oferta pracy przekazana przez Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Wielkopolskiej. EMILIA MEBLE Sp. z o.o., ul. Polwicka 16, 63-020 Łękno poszukuje pracownika na stanowisko: tapicer.

Oferta upowszechniona: przedstawiciel handlowy

Oferta pracy przekazana przez Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach. IW-MET Ryszard Matuszak Sp. z o. o., ul. polna 4, 62-045 Pniewy poszukuje pracownika na stanowisko: przedstawiciel handlowy.

Wyświetlanie 1 - 25 z 55 rezultatów.
Pozycji na stronę: 25

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę